Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Dołącz do załogi !! - Lotnisko / Wrocław

dolnośląskie

Akcja Job

Opis stanowiska pracy

GRUPA AKCJA JOB
Libra Europe Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej – NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta we Wrocławiu, poszukuje pilnie osób na stanowisko:
SPRZĄTANIE SAMOLOTÓW
Miejsce pracy: Wrocław- Strachowice, Lotnisko Kopernika

IDEALNA OFERTA DLA LUDZI STAWIAJĄCYCH NA ROZWÓJ !!!

Jeśli tylko:

- Naprawdę szukasz pracy

- Lubisz porządek

- Jesteś silny, sprawny i nie boisz się wysiłku fizycznego

- Szukasz zatrudnienia na dłużej

- Oczekujesz uczciwej zapłaty

to jesteś dla nas idealnym kandydatem!

Koniecznie skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Za co będziesz odpowiedzialna/y?

- Sprzątanie pokładów samolotów

- Mycie samolotów z zewnątrz karcherem

- Uzupełnianie wyposażenia pokładów samolotów

Oferujemy:

- Umowę zlecenie

- Pracę w systemie 2-zmianowym

- Możliwość podjęcia długotrwałej współpracy z Grupą Akcja Job

- Atrakcyjne wynagrodzenie- 16,12 zł brutto + premie

- Szkolenia specjalistyczne

- Pracę w międzynarodowej firmie

Wszystkich zainteresowane osoby proszę o aplikowanie za pośrednictwem portalu OLX

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania".

Grupa Akcja Job została utworzona w Polsce w 2006 roku w ramach ekspansji terytorialnej... Abalone Group, francuskiej agencji zatrudnienia świadczącej usługi z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji, doradztwa w zarządzaniu kompetencjami, szkoleń z obszaru zarządzaniem karierami i podnoszenia kompetencji. Współpracujemy z licznymi klientami na terenie całego kraju z branży automotive, AGD, lotniczej, chemicznej, transportowej, FMCG, TSL, spożywczej, obsługi klienta i wielu innych. Zaufały nam tysiące osób, znajdując pracę dzięki tej współpracy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne