Documentation Manager

Moltton

Chorzów, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie pełnej i kompletnej dokumentacji serwisowej.
  • Sprawdzanie zgodności, kompletności oraz jakości dokumentacji serwisowej (quality check)
  • Przekazywanie kompletnej dokumentacji do klienta
  • Współpraca z klientem
  • Nanoszenie niezbędnych korekt w dokumentacji oraz sprawdzanie ich zgodności z oczekiwaniami klienta
  • Zapewnienie zatwierdzenia przez klienta pełnej dokumentacji serwisowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5 lat doświadczenia w branży kolejowej w zakresie utrzymania taboru
  • Bardzo dobra znajomość dokumentacji serwisowej
  • Wiedza techniczna z zakresu serwisu pociągów
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności negocjatorskie

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton