Docieplanie budynków - praca we Francji

Work Service Express

Chambery, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Chambery »

Możliwa kwota wynagrodzenia ok. 2000 euro netto miesięcznie

Miejsce pracy: Francja
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH Dociepleniowców
KRAZ: nr 1116

OBOWIĄZKI:

  • Kompleksowe docieplanie elewacji (system dociepleń: wełna mineralna / styropian, tynk)
  • Malowanie fasad drewnianych i tynkowanych
  • Praca na rusztowaniach

WYMAGANIA:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane we Francji)
  • Umiejętność czytania planów
  • Znajomość technik wykończeniowych

OFERUJEMY:

  • Stawkę godzinową : 9,76 euro brutto + stałe premie (żywieniowa, końca misji)
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie
  • Pewne NADGODZINY
  • Polską umowę o pracę na pełny etat
  • Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania