Do Wulkanizacji - Serwis Opon - Pilnie - od zaraz - do 30 zł/godz

GETKOL

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pracujesz lub pracowałeś przy oponach i masz doświadczenie? Ta propozycja jest dla Ciebie. Zmień pracę i zarabiaj więcej.

Zatrudnimy od zaraz osobę do pracy w wulkanizacji.

Wymagania:

  • Chęć do pracy
  • Umiejętność wymiany opon i wyważania kół
  • Umiejętność prostowania felg na maszynie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy
  • stabilność pracy
  • pracę w miłym zespole
  • najwyższe wynagrodzenie na rynku

Mieścimy się na Białołęce.

Prosimy o wysłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Firma GETKOL - SERWIS OPON

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Inne