Do firmy elektronicznej zatrudnimy od zaraz - nie wymagamy doświadczenia

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nie masz doświadczenia?
Obecny szef nadal zalega Tobie z wypłatą?
Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe?

Nie zwlekaj! Zmień to i zgłoś się do nas jeszcze dziś!
Właśnie teraz poszukujemy pracowników takich jak Ty!

Zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub prześlij SMS o treści "PRACA" na numer 693621017 a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Co możemy Tobie zaoferować?

  • pracę na III zmiany od poniedziałku do piątku i wolne weekendy;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • zatrudnienie na dłuższy okres czasu;
  • posiłki dofinansowane przez firmę;
  • miłą atmosferę pracy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie elektroniki;

Dodatkowo wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z pakietu benefitów!

W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System;
  • ubezpieczenie grupowe PZU;

Jakie będą Twoje zadania?

  • testowanie sprzętu elektronicznego;
  • wymiana obudowy;
  • skręcanie i czyszczenie;

Czego oczekujemy?

  • gotowości do pracy zmianowej;
  • podstawowej znajomości obsługi komputera;
  • zdolności manualnych i precyzji.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zadzwoń lub napisz SMS o treści PRACA na nr 693621017 - ODDZWONIMY!

Numer referencyjny: PS/04/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.