Dni otwarte Adecco Norwegia Sopot!

Adecco Solutions AS

Rosenkrantz gate 16 0160 OSLO, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy na dni otwarte Adecco Norwegia w Sopocie.

Czekamy tam na Ciebie w ustalonych godzinach. Sprawdź jakie mamy oferty pracy dla Ciebie!

Jeżeli znasz język angielski lub norweski, masz doświadczenie w branży budowlanej, jako kucharz, mechanik samochodowy, hydraulik, elektryk lub inżynier – Zapraszamy na spotkanie.

Sheraton Sopot Hotel
Powstańców Warszawy 10
81-718 Sopot

Daty: 18 Kwiecień od 15:00 do 19:00
19 Kwiecień od 09:00 do 18:00

Wymagania

Adecco Group Norway is inviting construction workers, automotive mechanics, skilled cooks, plumbers, electricians and engineers for an Open recruiting day in Sopot.

Dates: April 18th 2018 from 15:00-19:00 hours
April 19th 2018 from 09:00-18:00 hours

What to bring: CV and two (2) references

If you are planning to change employment or are looking for a job in the construction industry, please visit us at open days.

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie