Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Distribution Manager CEE

Warszawa, mazowieckie

SPRING PROFESSIONAL

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Bezpośrednie zarządzanie dystrybutorami i re-dystrybutorami;

• Ustalanie i monitorowanie wskaźników KPI’s, przygotowywanie działań naprawczych oraz wdrażanie nowych usprawnień;

• Ścisła współpraca z zespołem Wsparcia Franczyzobiorców;

• Systematyczna kooperacja z zespołem Zakupów, Łańcucha Dostaw w celu identyfikacji nowych projektów, które przyczynią się do efektywności Franczyzobiorców;

• Współpraca ze wszystkimi dystrybutorami celem harmonizacji procesów;

• Bieżąca komunikacja z partnerami biznesowymi, monitoring postępów w aktualnych projektach oraz przedstawianie raportów;

• Identyfikacja potencjalnych zagrożeń i przygotowywanie planów awaryjnych we współpracy z Działem Zakupów i Wsparcia Franczyzobiorców;

• Odpowiedzialność za monitorowanie i aktualizację europejskiego planu działania;

• Uczestniczenie w przetargach rynkowych;

• Praca nad wdrożeniami nowych dystrybutorów na wybrany rynek;

• Praca analityczna wspierająca Menadżera Rozwoju Łańcucha Dostaw;

Wymagania

Wymagania:

• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem;

• Wcześniejsze doświadczenie w pracy w środowisku Franczyzobiorców;

• Bogate doświadczenie zawodowe w obszarze Łańcucha Dostaw, Dystrybucji;

• Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami;

• Silnie rozwinięte umiejętności nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych;

• Wysokie umiejętność analityczne oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;

• Rozwinięte umiejętności komunikacyjne na wszystkich poziomach działań biznesowych;

• Zdolność do analizy danych biznesowych, wyciągania wniosków oraz tworzenia nowych rozwiązań;

• Zdolność do skutecznego reagowania na wymagania zmieniającego się środowiska biznesowego;

• Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania częstych zagranicznych podróży służbowych;

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w formie pracy zdalnej;

• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;

• Opiekę medyczną;

• Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód służbowy;

Oferta dotyczy pracy stałej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w... procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka