Distribution Center Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, spółki handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Distribution Center ManagerMiejsce pracy: Łódź

Zadania:
•    Zarządzanie Centrum Dystrybucji z orientacją na optymalizacje i usprawnienie procesów
•    Promowanie najlepszych praktyk pracy we wszystkich działaniach i zmianach
•    Zarządzanie budżetem i jego efektywnością
•    Realizacja projektów strategicznych dla Centrum Dystrybucji
•    Planowanie, organizowanie i ocena pracy podległego zespołu
•    Zarządzanie dystrybucją we wszystkich kanałach sprzedaży

Wymagania:
•    Co najmniej 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
•    Doświadczenie w zarządzaniu projektami logistycznymi
•    Umiejętność zarządzania czasem pracy podległego zespołu
•    Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową

Oferujemy:
•    Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
•    Atrakcyjny system premiowy
•    Dofinansowanie do karty sportowej
•    Opieka medyczna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.