Digital Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za maksymalizacje wskaźników konwersji i zaangażowania klientów poprzez tworzenie i optymalizację kampanii internetowych we współpracy z agencjami.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper mieszkaniowy, który od wielu lat realizuje swoje projekty na terenie Polski.

Opis stanowiska

  • Tworzenie ścieżek nurturingowych oraz kampanii lead generation
  • Tworzenie i optymalizacja kampanii internetowych we współpracy z agencjami
  • Administrowaniem bazą klientów w CRM
  • Rozwijanie narzędzi marketing automation oraz maksymalizowanie ich potencjału
  • Bieżąca współpraca z działem sprzedaży i marketingu

Profil kandydata

  • Doświadczenie w realizacji kampanii lead generation i marketing automation
  • Doświadczenie w pracy z systemami typu CRM
  • Bardzo dobrą znajomość zagadnień z obszaru kampanii online, social media
  • Umiejętność analizy danych pochodzących z kampanii prowadzonych przez agencje
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page