Takeda Pharma Sp. z o.o.
Takeda to koncentrująca się na potrzebach pacjentów, innowacyjna globalna firma farmaceutyczna, zatrudniająca ponad 30 000 profesjonalistów w ponad 70 krajach na całym świecie. Opieramy się na ponad 230 latach wspaniałej historii, i od samego początku stawiamy pacjentów na pierwszym miejscu. Podążamy za wartościami filozofii Takeda-izmu - Uczciwością, Sprawiedliwością, Szczerością i Wytrwałością - i łaczy nas misja zapewnienia lepszego stanu zdrowia i poprawy jakości życia naszych pacjentów na całym świecie poprzez dostarczanie wiodących innowacyjnych rozwiązań w medycynie.
Tutaj każdy ma znaczenie, a Ty będziesz mieć istotny wkład w naszą inspirującą i odważną misję.
W Takeda będziesz mieć wpływ na ludzkie życie - w tym swoje własne.
Takeda to pracodawca realizujący politykę równych szans.

Obecnie poszukujemy:

Digital Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie zespołu cross-funkcyjnego w zakresie marketingu cyfrowego i wdrażanie strategii cyfrowej Takedy oraz zapewnienie zgodności z trendami rynkowymi.

W tym:

Projektowanie digitalowego wsparcia kampanii marketingowych dla różnych grup docelowych: konsumentów, farmaceutów, lekarzy

  • E-detailing;
  • Zarządzanie mediami społecznościowymi; planowanie kampanii zgodnie z kalendarzem publikacji
  • Strony internetowe; wdrożenie nowych stron internetowych
  • CMS; aktualizacje bieżących stron internetowych
  • SEO; zapewnienie obsługi i wybór najlepszych rozwiązań dla konkretnego produktu
  • Współpraca z domem mediowym i agencjami kreatywnymi do realizacji kampanii
  • Monitorowanie działań digitalowych i proponowanie najlepszych rozwiązań
  • Cyfrowa analiza danych; być w stanie pracować z Google Analytics, Google Trends, rozumie dane CRM
  • Wideo, infografiki i animacje; wsparcie dla menedżera marki
  • Nowe rozwiązania cyfrowe (aplikacje, VR);
  • Praca z różnymi narzędziami cyfrowymi; na przykład Senti One, SMS API, Fresh Mail, budowa aplikacji Event - możliwość wysyłania masowych kampanii e-mailowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziany marketing / marketing cyfrowy)
  • Umiejętności techniczne: kierowanie projektem, pakiet MS Office (prezentacje i Excel)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i interpersonalne - umiejętność organizacji pracy, komunikatywność
  • Kreatywność i twórcze podejście do wyzwań
  • Proaktywna postawa
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i terminowego dostarczania projektów
  • Gotowość do współpracy z różnymi działami wewnętrznymi
  • 2 lata doświadczenia digitalowego w pracy z markami/brendami
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wdrażanie witryn internetowych / aplikacji; doświadczenie z systemem WordPress, Veeva CRM (system Sales Force) i Farmaprom CRM będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w oryginalnej firmie farmaceutycznej ze znanymi markami liderami w swojej grupie
  • Narzędzia do pracy
  • Opiekę medyczną
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Umowa o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Empowering Our People to Shine
takedajobs.com