Digital Product Manager

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Digital Product ManagerMiejsce pracy: Kraków

Twoje Zadania

Zespół koncentruje się na opracowywaniu nowych i usprawnianiu istniejących usług webowych oraz mobilnych dla bankowości komercyjnej. Dołączając do zespołu, będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za priorytetyzacje działań, projektowanie, budowanie usług i procesów, które obejmują wszystkie produkty i typy klientów.

Czego oczekujemy?

  • Umiejętności analitycznych, umiejętności przełożenia problemów na wymagania biznesowe
  • Praktycznego doświadczenia pracy w metodykach zwinnych
  • Umiejętności negocjacji i zarządzania relacjami
  • Ukierunkowania komercyjnego, zdolności do równoważenia ryzyka z zyskami oraz maksymalizacji efektywności kosztowej i rentowności dla firmy
  • Doświadczenie pracy w branży usług finansowych będzie zaletą
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym

Co proponujemy?

  • Interesujący i perspektywiczny projekt
  • Swobodną współpracę: w oparciu zatrudnienie bezpośrednie (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne stawki – w zależności od doświadczenia – do 18 000 PLN brutto/mc
  • Roczny bonus w postaci premii
  • Kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny, w tym konsultacje medyczne świadczone w biurze, prywatne ubezpieczenie dla Ciebie oraz dla rodziny, wewnętrzne oraz zewnętrzne kursy, szkolenia, seminaria (kursy językowe, warsztaty akademii finansowej), zajęcia fitness, oraz joga - prowadzone w biurze
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdobywania doświadczenia w innym kraju w ramach jednego z międzynarodowych zleceń, które zwykle trwają od trzech miesięcy do trzech lat
  • Elastyczne godziny pracy, oraz możliwość pracy zdalnej
  • Bezpłatny parking
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.