Digital Marketing Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego partnera biznesowego, poszukujemy obecnie Digital Marketing Specialist, który będzie rozwijał i wdrażał programy mające na celu zwiększenie ruchu na stronie internetowej i leadów, poprzez dogłębną analitykę i pracę z zespołami cross-funkcjonalnymi i zasobami zewnętrznymi.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest światowy lider w identyfikacji produktów dostarczających innowacyjne rozwiązania w zakresie kodowania i znakowania. Te działania mają na celu pomóc klientom zapewnić bezpieczeństwo produktów i zwiększyć ich produktywność.

Opis stanowiska

  • rozwijanie wzrostu możliwości firmy w działaniach Digital Marketingu z różnych źródeł leadów,
  • prowadzenie i utrzymywanie kampanii reklamowych typu pay-per-click,
  • ustalanie celów i mierzenie kampanii w kanałach online,
  • prowadzenie wszystkich działań SEO w celu zwiększenia organicznej widoczności i rankingu wyszukiwania,
  • przeprowadzanie analizy danych dotyczących ruchu na stronach internetowych i dostarczanie raportów,
  • planowanie programów e-mail marketingowych i uruchamianie kampanii emailowych,

Profil kandydata

  • doświadczenie min. 5 lat w obszar digital marketingu,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami: Google Ads, Analytics, Search Console, platform social media, SEM Rush,
  • biegła znajomość MS Office,
  • proaktywność,
  • wielozadaniowość,
  • systematyczność i terminowość,

Oferujemy

  • możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • hybrydowy model pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • benefity: karta Multisport, opieka medyczna Medicover, szkolenia,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page