Digital Marketing Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1153569

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy farmaceutycznej - poszukujemy obecnie Kandydatów do objęcia roli Digital Marketing Specialist.

Miejsce pracy - Warszawa.

Główne obowiązki w tej roli:

- Opracowywanie i implementacja internetowej strategii marketingowej dla powierzonych brandów we współpracy z agencją kreatywną
- Zarządzanie kanałem social mediów
- Tworzenie contentu
- Monitoring konkurencji i trendów w digital marketingu
- Działania z influencerami i blogerami
- Współpraca z innymi działami Firmy, w tym w strukturach międzynarodowych.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

- Znajomość digital marketingu w obszarach tj. kampanie internetowe, kanał social mediów i in. (preferowane obszary to rynek farmaceutyczny, dermokosmetyczny/kosmetyczny)
- Doświadczenie we współpracy z agencjami kreatywnymi
- Umiejętność opracowywania i prowadzenia strategii w zakresie spójnej komunikacji marketingowej
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Otwartość na współpracę
- Samodzielność
- Motywacja do nauki.

Nasz Klient zapewnia:

- umowę o pracę
- szeroką ofertę benefitów
- pracę z uznanymi na rynku brandami
- możliwość pracy w międzynarodowych strukturach
- rozwój w strukturach firmy
- przyjazną atmosferę w zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland