(Digital) Marketing Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie w związku z rozwojem działu marketingu, poszukujemy kandydatów na stanowisko (Digital) Communications Specialist.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest znana firma retailowa, będąca producentem i dystrybutorem odzieży oraz sprzętu sportowego, działająca w modelu omnichannel.

Opis stanowiska

  • Skuteczna egzekucja działań w odpowiednich kanałach biorąc pod uwagę trendy w marketingu internetowym
  • Odpowiedzialność za obecność marki w mediach społecznościowych tj. Facebook, Instagram, Youtube, Blog etc. zapewniając kontent, kreacje oraz zaplecze mediowe zgodne z budżetem
  • Przygotowanie mailingów wizerunkowych i contentowych
  • Zapewnianie by plan komunikacji zawierał elementy pomagające dynamizować sprzedaż, realizując cele biznesowe firmy
  • Współpraca z domem mediowym, agencja kreatywna oraz zespołem marketingu i e-commerce
  • Analiza dostępnych badań, raportów konsumenckich i danych mediowych
  • Mierzenie efektywności działań na podstawie przyjętych wskaźników
  • Dzielenie się wiedzą marketingową z osobami z działu sprzedaży
  • Współpraca z zespołem zaopatrzenia i logistyki
  • Wsparcie działań trade marketingowych oraz eventowych
  • Raportowanie do Senior Marketing Managera

Profil kandydata

  • 2-3 letnie doświadczenie w obszarze marketingu konsumenckiego, idealnie dla branży FMCG lub retail
  • Doświadczenie w pracy dla brandu, który jest rozpoznawalny ze swoich działań marketingowych
  • Wiedza dotycząca mediów społecznościowych, prowadzeniu kampanii mailingowych oraz współprac influencerskich
  • Doświadczenie w realizacji kampanii trade'owych
  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania projektami
  • Kreatywność, otwartość na nowości i zmiany
  • Charyzma, energia, zdolność do wywierania wpływu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • PASJA DO SPORTU - warunek konieczny

Oferujemy

  • Duża swoboda w działaniu i kreowaniu kampanii marketingowych
  • Elastyczność co do godzin pracy i home office
  • Możliwość wyboru szkoleń zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Duży wybór wspólnych inicjatyw sportowych
  • Praca w północnej części Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page