Digital Marketing Specialist

Integrity Partners Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Integrity Partners jest firmą ekspercką specjalizującą się w dwóch kluczowych obszarach Cloud oraz CyberSecurity. Zajmujemy się integracją, tworzeniem i utrzymaniem nowoczesnych środowisk pracy czołowych firm i instytucji na rynku. Jesteśmy częścią Grupy Altkom – jednej z największych grup firm informatycznych w Polsce. Jeśli lubisz ambitne wyzwania, jesteś energiczną i pozytywną osobą poszukującą wyzwań, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii digital marketing dla produktów i usług w segmencie B2B.
  • Wsparcie bieżących działań w obszarze digital marketingu dla produktów i usług Integrity Partners w segmencie B2B.
  • Planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii digital nastawionych na generowanie leadów i sprzedaż.
  • Poszukiwanie i testowanie nowych narzędzi zwiększających podstawowe wskaźniki sprzedaży.
  • Tworzenie i redagowanie treści materiałów reklamowych związanych z działalnością firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, marketing internetowy)
  • Min. 2 letnie doświadczenie w realizowaniu kampanii online marketingowych (doświadczenie w branży IT będzie dodatkowym atutem).
  • Wiedza praktyczna z zakresu marketingu internetowego oraz znajomość narzędzi do prowadzenia kampanii w kanale online (m.in, kampanii SEM, Google Analytics, Google AdWords, FB, Linkedin).
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice (w szczególności Excel i PowerPoint).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Udział w interesujących projektach marketingowych dla największych instytucji z sektora publicznego, finansów i ubezpieczeń, logistyki i transportu.
  • Satysfakcjonujący system motywacyjny.
  • Pakiet benefitów: MultiSport, opieka medyczna, dofinansowanie do lekcji języka angielskiego.
  • Atrakcyjne wyjazdy integracyjne.
  • Przyjazna atmosfera pracy z młodymi i otwartymi ludźmi.
  • Umowę o pracę, poprzedzoną 3 miesięcznym okresem próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Integrity Partners jest firmą ekspercką specjalizującą się w dwóch klucz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce, Praca Badania / Rozwój