Digital Marketing Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie wszelkich działań digitalowych mających na celu zwiększenie pozycjonowania Galerii Handlowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest lider na rynku- właściciel prestiżowych nieruchomości handlowych, który posiada swoje obiekty na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Opis stanowiska

  • Bliska współpraca z Marketing Managerami centrów handlowych
  • Analiza "podróż klienta" a następnie wdrażanie rozwiązań dla użytkowników cyfrowych
  • Koordynacja mediów społecznościowych, aplikacji mobilnych, strony internetowej oraz programu lojalnościowego
  • Planowanie i wdrażanie kampanii digitalowych przy współpracy z domami mediowymi
  • Kreowanie kampanii w social mediach oraz badanie ich efektywności z wykorzystaniem narzędzi analitycznych
  • Zarządzanie budżetem digitalowym

Profil kandydata

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w marketingu cyfrowym, w tym: digital marketing, kampanie automatyzacji marketingu, reklama cyfrowa, strony internetowe i mobilne, SEO, media cyfrowe,
  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre umiejętności koordynowania i zarządzania projektami
  • Znajomość narzędzi: Google Ads, Google Analytics,CMS, Search Console oraz Facebook Ads,

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej organizacji zorientowanej na pracowników
  • Możliwość szkoleń kierunkowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przejrzysta ścieżka rozwoju
  • Możliwość rozwoju zawodowego w kraju i za granicą
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page