Digital Marketing Director

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, rozwijającej się organizacji oferującej usługi consultingowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Digital Marketing DirectorMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie strategii komunikacji i rozwoju, planowanie działań marketingowych w danym obszarze biznesowym;
  • Realizacja kampanii przy współpracy z zewnętrznymi agencjami i domami mediowymi;
  • Opracowywanie kreacji i promocji do kanałów digital;
  • Nadzór operacyjny nad pracą podległego zespołu;
  • Przygotowywanie analiz i monitorowanie efektywności podejmowanych działań marketingowych;
  • Stałe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań.

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie w digital marketingu;
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii międzynarodowych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu i monitorowaniu pracy agencji marketingowej;
  • Znajomość narzędzi marketingowych (Google Analytics, AdWords itd.) i zarządzania kampaniami SEO/SEM;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Umiejętność analizy, optymalizacji kampanii;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Kreatywność;
  • Samodzielność.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole;
  • Umowa o pracę lub B2B;
  • Możliwość kreowania własnych rozwiązań;
  • Realny wpływ na dalszy rozwój organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.