Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i redagowanie tekstów w języku polskim i angielskim (opisy produktowe, teksty SEO, marketingowe, prezentacje, koncepcje treści, artykuły).

Oczekujemy, że wzmocnisz nasz zespół takimi umiejętnościami jak:

  • ­ Doskonała znajomość języka angielskiego (C1/C2)
  • ­ Doświadczenie w pracy na stanowisku copywritera w branży eCommerce
  • ­ Umiejętność logicznego i przejrzystego wyjaśniania skomplikowanych zagadnień
  • ­ Samodzielność i proaktywne podejście do codziennych wyzwań
  • ­ Kreatywność i nieschematyczne myślenie

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • ­ Umowę zlecenie/o pracę
  • ­ Służbowego laptopa
  • ­ Pracę z dala od sztywnych korpo-zasad
  • ­ Pełen pakiet szkoleń rozwojowych
  • ­ Zgrany zespół i managera nastawionego na Twój rozwój
  • ­ Długoterminową współpracę przy tworzeniu ciekawych projektów
  • ­ Dofinansowanie karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej

Wymagane dokumenty:

  • ­ CV z klauzulami
  • ­ Portfolio dotychczasowych prac

Prezentacja firmy

the expert in Digital Brand Intelligence.<br/><br/>eStoreMedia sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Inne