Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

Dietitian Manager

POZNAŃ, wielkopolskie

DietLabs Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś dietetykiem, a dodatkowo masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w pracy w multidyscyplinarnym środowisku – ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Jako Dietitian Manager, który dołączy do naszego zespołu, będziesz odpowiedzialna/y za rozwój naszych produktów oraz pracę działu dietetycznego.

Oferujemy

  • pracę nad ciekawym projektem w zespole składającym się ze specjalistów
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów do realizowanych projektów
  • szkolenia oraz specjalistyczne kursy dla kadry zarządzającej
  • atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem motywacyjnym
  • firmowy catering
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • przyjazną atmosferę w pracy

Wymagania

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
  • umiejętność pracy w multidyscyplinarnym środowisku
  • zorientowanie na “rozwiązywanie problemów” oraz realizację powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w środowisku aplikacji internetowych
  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów

Nasz działalność skupia się głównie na tworzeniu rozwiązań internetowych w dziedzinie... dietetyki. Prowadzimy wyłącznie nasze autorskie projekty, które kierowane są zarówno do osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem, jak i specjalistów z branży dietetycznej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna