Opis stanowiska pracy

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Dietetyka jest opieka nad klientami polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety oraz motywacji do osiągania założonych celów. Dietetyk jest również odpowiedzialny za prawidłowe i efektywne funkcjonowanie Poradni. Poradnia funkcjonuje od 6 lat.

Obowiązki:
- współpraca z klientami
- budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami
- dbałość o wizerunek

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (preferowane kierunki: dietetyka i żywienie człowieka lub pokrewne z możliwością uzupełnienia kwalifikacji w zakresie dietetyki)
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
- zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu

Prezentacja firmy

Głównym profilem działalności jest doradztwo żywieniowe.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 900PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+ system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia