Opis stanowiska pracy

Międzynarodowy lider w dietetyce i reedukacji żywieniowej, poszukuje do Centrum Dietetycznego w Warszawie ul. Puławska 1 Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

DIETETYK

Do zadań na stanowisku będzie należało:

  • prowadzenie profesjonalnych konsultacji dietetycznych;
  • monitorowanie kalendarza wizyt oraz planow sprzedazowych;
  • aktywna sprzedaż suplementów diety i innych produktów z asortymentu;
  • zdobywanie zaufania klienta oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • aktywne promowanie zasad zdrowego żywienia na naszych portalach społecznościowych;
  • zaangażowanie i uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez nasze Centrum;
  • przygotowywanie materiałów merytorycznych, artykułów do prasy, przeprowadzanie prelekcji i szkoleń dotyczących reedukacji żywieniowej, udział w eventach;

Od Kandydatów wymagamy:

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: dietetyka, żywienie, psychodietetyka, medycyna i pochodne);
  • masz min 3 lata doświadczenia w pracy dietetyka,
  • masz umiejętności budowania długotrwałych relacji z Pacjentem ;
  • zdolności samodyscypliny, samomotywacji i motywowania innych;
  • jesteś osobą otwartą i pozytywnie nastawioną do życia;
  • lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz się wykazać swoja inicjatywa;
  • jesteś osobą komunikatywną i zaangażowaną w to co robisz;
  • lubisz współpracę zespołową w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi Pacjenta;
  • wyróżniasz się znajomością języka angielskiego, francuskiego;
  • posiadasz pasję w ciągłym uzupełnianiu wiedzy oraz otwartość na potrzeby pacjenta;

To ta praca jest dla ciebie!!!

Oferujemy:

  • stabilizację zatrudnienia i umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premie);
  • profesjonalne szkolenia w zakresie dietetyki i technik sprzedażowych;
  • satysfakcję z wykonywanej pracy;
  • pracę w miłej atmosferze i w zespole profesjonalistów;
  • ciągły rozwój zawodowy;

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

NATURHOUSE - Międzynarodowy lider w dietetyce i kształtowaniu zdr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 200PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne, Praca Sport / Rekreacja