Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0553

Obowiązki:

-Prowadzenie wizyt z klientami wg standardów określonych przez centrale firmy;
-Dobieranie odpowiednich diet i suplementów dla każdego pacjenta;
-Stosowanie norm zapotrzebowania na energię i składniki odżywcze;
-Wykonywanie pomiarów składu masy ciała na analizatorze,
-Prowadzenie dokumentacji pacjentów;
-Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska;
-Promocja firmy, przygotowywanie materiałów promocyjnych;
-Prowadzenie edukacji zdrowotnej z zakresu żywienia w zakładach lecznictwa podstawowego i specjalistycznego oraz wśród społeczeństwa.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane następujące specjalizacje: dietetyka, poradnictwo dietetyczne, technologia żywności i żywienia człowieka

Miejsce pracy: Lwowska 7, 37-200 Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: PUP lub Pracodawca Jolanta Marszał 796-805-333

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy