Opis stanowiska pracy

Sieciowa Poradnia Dietetyczna z kilkuletnim doświadczeniem poszukuje pracownika na stanowisko - dietetyk.

opis stanowiska:

samodzielny dietetyk:
fachowa obsługa klienta/pacjenta według ustalonych standardów
prowadzenie akcji promocyjnych
współpraca z partnerami
układanie planów żywieniowych wg. zaleceń
( przede wszystkim dietetyka kliniczna )
przygotowywanie na polecenie materiałów merytorycznych
możliwość prowadzenia warsztatów i prelekcji

oferujemy:
dogodne warunki pracy, wynagrodzenie uzależnione od wyników i czasu pracy
elastyczny czas pracy

umowa zlecenie w okresie wdrażania ( 6 -8 miesięcy ), następnie działalność lub etat
docelowo możliwość prowadzenia w pełni przygotowanego, wyposażonego, samodzielnego gabinetu dietetycznego w ramach istniejącej poradni, a co za tym idzie zarobki zdecydowanie przekraczające podane w ogłoszeniu

unikalne możliwości rozwoju w zakresie zdobytej wiedzy i umiejętności.

Prosimy o przesłanie cv wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres mailowy umieszczony w ogłoszeniu.

Wymagania

wymagania:
wykształcenie kierunkowe, może być ostatni rok studiów
komunikatywność, otwartość, empatia
chęć ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności
zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań,
odpowiedzialność i samodzielność
komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Poradnia dietetyczna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
do 6 miesięcy, następnie zmiana na etat lub działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
znaczny wzrost zarobków, powyżej podanych kwot, po okresie wdrożenia i rozpoczęciu zarządzania własnym gabinetem w ramach Poradni
Branża / kategoria:
Praca Franczyza / Własny biznes, Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia