Dietetyczka / Dietetyk

Pharma Nord Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pharma Nord jest jednym z wiodących w Europie producentów leków i suplementów diety w przypadku których promowanie zdrowego stylu życia ma bardzo istotne znaczenie. Staramy się promować prozdrowotne właściwości suplementów diety z naszymi produktami o wysokiej jakości, których działanie zostało udokumentowane w licznych badaniach naukowych. Obecnie szukamy ambitnych i niezależnych osób do współpracy w naszym oddziale w Polsce. Osoby te muszą dysponować dużą wiedzą na temat zdrowia i suplementów diety. Prywatna praktyka dietetyczna będzie dodatkowym atutem.

• Szkolenie i edukacja personelu aptek i sklepów ze zdrową żywnością

• Informowanie wybranych grup pracowników służby zdrowia, w tym lekarzy pierwszego kontaktu.

Kwalifikacje

  • Odpowiedni kandydat powinien być otwarty i chętny do sprawdzenia własnych kompetencji w profesjonalnym i kompetentnym środowisku. Musi mieć doświadczenie w wystąpieniach publicznych i musi w sposób wiarygodny promować wśród innych ludzi zasady zdrowego trybu życia.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym.
  • Charakter pracy wymaga również wysokich zdolności komunikacyjnych.

Pharma Nord oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w swobodnej atmosferze w zespole kompetentnych specjalistów. Pharma Nord ma biuro w Warszawie i planuje rozwój na polskim rynku.

Forma zatrudnienia

Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin na umowę o pracę lub umowę o

współpracy.

Aplikacja

CV oraz list motywacyjny należy przesłać na

adres: Pharma Nord Sp. z o.o., ul. Zwoleńska 24c,

04-761 Warszawa. Na kopercie należy umieścić

dopisek „Dietetyk”.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Pharma Nord jako dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Medycyna / Służba zdrowia