Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2876

Obowiązki:

- wykonywanie badań technicznych pojazdów mechanicznych i innego sprzętu technicznego,
- wykonywanie czynności regulacyjnych i pomiarów w zakresie badań technicznych,
- wykonywanie badań diagnostycznych sprzętu wojskowego ,
- prowadzenie dokumentacji w formie papierowej i elektronicznej,
- realizacja sprawozdań z działalności Stacji Kontroli Pojazdów
Praca w godz. 7:00-15:00 na niepełny etat 4/5

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe min. 3 letnie w obszarze specjalizacji stanowiskaPosiadanie uprawnień diagnostyUmiejętności: dobra organizacja pracy własnej, umiejętność analitycznego myślenia, rzetelność, skrupulatność i terminowość

Miejsce pracy: ks. Bolesława Domańskiego 68, 45-820 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: brak wymagań

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy