Diagnosta samochodowy

R7 Serwis S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma R7 Serwis S.A. poszukuje osoby do pracy na stanowisku Diagnosta samochodowy w pełnym wymiarze czasu pracy lub dodatkowo kilka razy w tygodniu

kontakt : tel. 661 551 803

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:

  • wykonywanie badań technicznych pojazdów zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
  • rzetelne prowadzenie dokumentacji związanych z wykonywaną pracą

Wymagania:

  • posiadanie uprawnienia diagnosty w zakresie wymagań podstawowej stacji kontroli pojazdów
  • prawidłowe i staranne wykonywanie zadań wynikających z zakresu czynności
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność i samodyscyplina
  • zachowanie zasad uprzejmości w kontaktach międzyludzkich

Oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjność i stabilność wynagrodzenia
  • umowę o pracę na pełny etat w przypadku podjęcia współpracy w pełnym wymiarze
  • umowę zlecenie w przypadku pracy kilka razy w tygodniu

Prezentacja firmy

Właścicielem marki R7 Flota jest R7 Serwis Spółka Akcyjna istniej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive