Diagnosta Samochochodowy, PSKP

Speed Car Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku Diagnosty Pojazdów na Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów należącej do ogólnopolskiej sieci stacji kontroli pojazdów Speed Car. Praca w dogodnych godzinach pracy w trybie zmianowym, dniówkowym, innym - do uzgodnienia. Atrakcyjny system wynagrodzeń, wraz z systemem motywacyjnym zależnym od wyników pracy. Wsparcie techniczne, prawne, organizacyjne ze strony centrali firmy. Komfortowe warunki pracy, przyjazna atmosfera, szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu Diagnosty Motoryzacyjnego, dyspozycyjność, komunikatywność.

Prezentacja firmy

WWW.speedcar.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive