Diagnosta Laboratoryjny- Białystok

Praca.farmacja.pl

Białystok, podlaskie

Miejsce pracy: Białystok

Klinika leczenia niepłodności w Białymstoku zatrudni Diagnostę Laboratoryjnego.

Zakres zadań:

• analiza i preparatyka nasienia przed inseminacją

• obsługa analizatora immunochemicznego Cobas e411

• prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętymi standardami

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• pracę w doświadczonym i ambitnym zespole

• możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach

• pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, polisę na życie.

Nasze oczekiwania względem kandydatów:

• wykształcenie wyższe

• aktualne prawo do wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego

• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń laboratoryjnych

• skrupulatność, samodzielność w działaniu

Wszystkich chętnych zapraszamy do składania swoich aplikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.