Hays Poland

DevOps

Warszawa
DevOps
Warszawa
NR REF.: 1130207

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

DevOps

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 125 zł netto/h

Zadania:
  • Automatyzacja czynności administracyjnych
  • Utrzymywanie aplikacji w architekturze mikroserwisów oraz monolitycznych
  • Utrzymanie lokalnej platformy do orkiestracji kontenerów
  • Przygotowwywanie pipeline do automatyzacji procesu CI/CD

Wymagania:
  • Minimum 3-4 letnie doświadczenie w administrowaniu systemami/aplikacjami
  • Bardzo dobra znajomość serwerów aplikacyjnych oraz konfiguracji JVM
  • Doświadczenie w pracy z platformą do orkiestracji kontenerów (Kubernetes/Nomad/Openshift)
  • Znajomość narzędzi do przechowywania kluczy i haseł - Consul, Spring Cloud, Vault, Keylock
  • Umiejętność pisania pipeline w Jenkins z wykorzystaniem Groovy
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami GrayLog lub ELK,
  • Znajomość PostgreSQL
  • Mile doświadczenie w branży finansowej

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej
  • Pracę przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland