Hays Poland

DevOps

Warszawa
DevOps
Warszawa
NR REF.: 1121780

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta- firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

DevOps

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: długofalowa
Stawka: 60 zł / h netto

Zadania:

  • Tworzenie oraz rozwój istniejących narzędzi wsparcia procesów CI/CD
  • Automatyzacja procesów związanych z utrzymaniem i rozwojem infrastruktury IT
  • Analiza błędów i rozwiązywanie problemów funkcjonalnych oraz wydajnościowych
  • Budowanie środowisk testowych i produkcyjnych
  • Wsparcie i udział w projektach rozwojowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1,5 roku
  • Znajomość technologii: Docker, Jenkins, Python, Bash, React
  • Praktyczna wiedza z obszaru wirtualizacji oraz zagadnień sieciowych

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland