VLOG

DevOps

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowanie środowiska programistycznego, automatyzacja powtarzanych czynności i skracanie cyklu wytwarzania oprogramowania\
  • Zarządzanie i konfiguracja środowisk testowych i produkcyjnych
  • Konfiguracja serwerów aplikacyjnych i baz danych
  • Rozwój oraz utrzymanie środowiska CD i CI

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w administrowaniu systemami Linux (RedHat) oraz wybranymi serwerami aplikacyjnymi
  • Praktyczna znajomość narzędzi Puppet i Ansible
  • Praktyczna znajomość języka Java lub Python
  • Mile widziana znajomość: Docker, AWS Fargate, ElectricFlow, TeamCity, AppDynamics, ELK Stack
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym projekcie

Oferujemy:

  • Pracę w projektach i systemach o dużej skali i złożoności
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (min. jeden dzień w tygodniu)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowoczesne biuro blisko Centrum
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kontrakt B2B stawka 18.900 - 23.000 zł + VAT

VLOG