Hays Poland

Devops

Kraków
Devops
Kraków
NR REF.: 1127080

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Devops

Lokalizacja: Kraków / Katowice / zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: do 120 zł netto/h

Zadania:
  • migracja tradycyjnych aplikacji do kontenerów
  • konfigurowanie i rozwiązywanie problemów z silnikiem Docker
  • rejestrowanie / monitorowanie aplikacji (Kubernetes)
  • tworzenie aplikacji z wykorzystaniem technologii Kubernetes
  • zarządzanie cyklem życia aplikacji
Wymagania:
  • min. 6- miesięczne doświadczenie komercyjne w technologii Docker
  • doświadczenie z Linuxem / Windows Server
  • doświadczenie z narzędziami do zarządzania konfiguracją
  • doświadczenie w zabezpieczaniu kontenerów
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji Kubernetes (konfiguracja, pojemniki wielopojemnikow, usługi i sieci)
Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland