DevOps - soft dla elektromobilności

Enelion Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

- Monitoring systemów i aplikacji
- Automatyzacja procesów zarządzania systemami rozproszonymi
- Współpraca z innymi członkami zespołu przy tworzeniu rozwiązań IT

Wymagania

- Doświadczenie i znajomość następujących obszarów: Deployment/Build – CI/CD, AWS, Heroku
- Znajomość jednego z narzędzi zarządzania konfiguracją (Ansible, Puppet, Chef)
- Znajomość języka skryptowego (Python lub Bash lub Ruby)
- Doświadczenie w pracy z narzędziami Docker, Vagrant, Kubernetes

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management