Devops Siebel CRM

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1099533

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z branży telekomunikacyjnej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
DevOps Siebel CRM

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: do negocjacji

Zadania:
  • Tworzenie i rozwijanie rozwiązań w obszarze CRM w oparciu o system Oracle Siebel
  • Współpraca przy tworzeniu analiz wykonalności dla projektów i żądań zmian oraz wsparcie merytoryczne w trakcie implementacji projektów informatycznych
  • Analiza wymagań użytkowników oraz współudział w tworzeniu koncepcji rozwiązań, ich architektury i projektu technicznego
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi zgłaszającymi niepoprawne działanie aplikacji CRM
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie wdrażania zmian oprogramowania
  • Proponowanie rozwiązań usprawniających działanie aplikacji CRM oraz procesów biznesowych
  • Nadzór nad integracją obszaru CRM z pozostałymi systemami
  • Udział w definiowaniu dobrych praktyk i standardów w powierzonym obszarze oraz metod jej dokumentowania
  • Capacity planning dla aplikacji CRM
  • Zachowanie najwyższej staranności w celu zapewnienia bezpieczeństwa przetwarzania danych, a w szczególności danych osobowych
  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczeń w projektowaniu i budowie rozwiązań informatycznych ze szczególnych uwzględnieniem systemów CRM w tym Oracle Siebel
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego specjalisty/konsultanta IT w obszarze CRM
  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość innych systemów klasy CRM oraz zagadnień integracji systemów
  • Udział w zakończonych sukcesem wdrożeniach systemu Siebel będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień, metodyk i narzędzi dotyczących modelowania danych, procesów, analizy wymagań i projektowania architektury systemów IT.
  • Bardzo dobra znajomość teorii i metodyk tworzenia systemów informatycznych.
  • Znajomość rozwiązań IT stosowanych w branży telekomunikacyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland