DevOps Engineer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1148265

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: obecnie 100% zdalnie / po pandemii model hybrydowy (Warszawa / zdalna)

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Współpraca: długofalowa

Stawka: 100-125 pln netto+vat/h

Zadania:
  • Usprawnianie procesów CI/CD i procesów automatyzacji
  • Migracja aplikacji na infrastrukturę chmurową
  • Obsługa zgłoszeń od użytkowników wewnętrznych
  • Analiza i rozwiązywanie problemów w działaniu środowisk testowych i produkcyjnych

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia jako DevOps / Administrator Systemów
  • Praktyczna znajomość przynajmniej kilku wymienionych technologii: Linux, bash, groovy, selenium, docker, kubernetes, openstack, apache, itp.
  • Znajomość języka angielskiego min. B1/B2

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Współpracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Współpracę przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland