DevOps Engineer

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego – firmy, która specjalizuje się   w badaniach  rozwoju zaawansowanego oprogramowania systemowego, poszukujemy osoby na stanowisko DevOps Engineer. Firma naszego klienta współpracuje z USA, Japonią i krajami EU. Poszukujemy kandydatów, którzy chcą dołączyć do płaskiej struktury, w której każdy może wykazać się inicjatywą, gdzie stosuje się zwinne techniki wytwarzania oprogramowania.

Lokalizacja: Warszawa – Kabaty

Projekt dotyczy wdrożenia  nowatorskiego produktu łączącego koncepty Machine Learning i BigData

Twoimi zadaniami będą:

  • Rozwój IaC (Infrastructure as Code) i utrzymanie projektu opartego na chmurze
  • Wsparcie dla programistów w zakresie integracji / wdrażania niezbędnych systemów

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Znasz przynajmniej jeden z języków skryptowych – dodatkowym plusem będzie znajomość Python / Bash
  • Masz doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji DevOps (np. Ansible/Terraform)
  • Praca z chmurą nie jest Ci obca (AWS, Azure)
  • W swojej pracy korzystasz z narzędzi CI takich jak Jenkins/GitHub
  • Masz doświadczenie w pracy z kontenerami (Docker)
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Twoim dodatkowym plusem będzie:

  • Doświadczenie w pracy z platformą Apache Hadoop oraz Apache Spark Doświadczenie we wdrażaniu rozproszonych systemów plików: Ceph/ GlusterFS
  • Znajomość narzędzi monitoringu: Prometheus/ InfluxDB

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B i elastyczne godziny pracy
  • Praca w małych zespołach (3-5 osób) w wydzielonych pokojach
  • Play room
  • Miejsce do gry w piłkę nożną (i możliwość dołączenia do drużyny)
  • Wyjścia integracyjne i sportowe (mecze tenisa, bieganie, wspinaczki)
  • Kreatywny i chętnie dzielący się doświadczeniem zespół
  • Hackatony
  • Niekorporacyjny charakter pracy, luźna i przyjazna atmosfera
  • Dla chętnych delegacje do Japonii, USA i nie tylko
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media