Oferta wyróżniona

DevOps Engineer

Warszawa, mazowieckie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN, która skupia ponad 33 700 wybitnych specjalistów IT i inżynierów na całym świecie. Obecnie szukamy osoby na stanowisko DevOps Engineera, która dołączy do naszego zespołu, aby brać udział w najbardziej innowacyjnych projektach technologicznych.

Główne zadania:

# Projektowanie rozwiązań monitorujących oraz konfigurowanie narzędzi do monitorowania infrastruktury i systemów, takich jak Nagios, Zabix
# Przygotowywanie rozszerzeń/wtyczek do systemów monitoringu, jeżeli rozszerzenia/wtyczki nie są dostarczone z systemem monitoringu
# Automatyzowanie budowania środowisk z wykorzystaniem narzędzi Ansible, Chef
# Budowa skryptów orkiestrujących systemy Windows, AIX, Linux, serwery aplikacji IIS, Weblogic, bazy danych Oracle, MSSQL

Wymagania

Wymagania:

# Minimum 1 rok doświadczenia jako DevOps
# Dobra znajomość systemu Nagios, pisanie plugin
# Znajomość Thruk
# Podstawowa lub średnio zaawansowana znajomość systemów Linux
# Dobra znajomość języka skryptowego bash
# Dobra znajomość Microsoft PowerShell DSC
# Dobra znajomość Ansible, Docker
# Podstawowa znajomość systemu wirtualizacji Vmware
# Znajomość j. angielskiego (B2)

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
1.000,00 zł - 17.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy