Oferta wyróżniona

DevOps Engineer

Warszawa, mazowieckie

Publicis Groupe

Opis stanowiska pracy

Job Description

  • creating and maintaining CI/CD solutions
  • working on automatic deployment of PHP, Node.js & Vue.js applications
  • applications monitoring
  • working on performance optimization
  • diagnosing the problems and finding the best solutions to overcome them
  • sharing the knowledge and new ideas with the team

Qualifications

  • minimum 2-3 year of experience in CI/CD
  • experience in managing Linux servers
  • experience with AWS server environment (EC2, Lambda, S3, RDS, Elasticsearch Service)
  • practical knowledge of Apache/ NGINX
  • ability to work in a team
  • good command of English

NICE TO HAVE:

  • knowledge of PHP, SQL, Node.js
  • knowledge of API based application’s architecture
  • knowledge of micro-service architecture pattern
  • experience with Agile / SCRUM workflow
  • ability to use Jira

Additional Information

  • ability to work with modern web-applications
  • space to introduce your new ideas, solutions and technologies
  • work in a supportive, open-minded team
  • large degree of independence
  • new solutions to create
  • opportunity to work on unique projects for some of the biggest Clients on the market

Jesteśmy częścią holdingu reklamowego Publicis Groupe, jednej z trzech największych grup... komunikacyjnych na świecie. Działając zgodnie z filozofią „Power of One” wykorzystujemy cały kapitał wiedzy, talentów, narzędzi i technologii, by realnie wpływać na wzrost wartości marek i całego biznesu naszych Klientów, odpowiadając w ten sposób na strategiczne cele jakie przed nami stawiają.

W Polsce w ramach Publicis Groupe działają dwa centra kompetencyjne: Publicis Communications i Publicis Media, które, pod jednym Zarządem, ściśle ze sobą współpracują, uzupełniając i łącząc kluczowe kompetencje z obszarów: kreacji, doradztwa, wspierania sprzedaży oraz działań w sferze transformacji biznesu.

Nasze Agencje: Leo Burnett, Publicis, Saatchi&Saatchi IS, MSL, Arc, Prodigious, Starcom, Zenith, Spark Foundry, Blue 449, LiquidThread i Performics, wraz z wyspecjalizowanymi departamentami Publicis Communications i Publicis Media, zatrudniają ponad 1200 ekspertów takich dziedzin jak między innymi: strategia i kreacja, komunikacja marketingowa, planowanie i zakup mediów, public relations, public affairs, CSR, content marketing, produkcja filmowa oraz transformacja biznesowa.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca Badania / Rozwój , Praca Internet / e-commerce , Praca Inżynieria