LeasingTeam Sp. z o.o.
IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DevOps Engineer

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005158
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Administracja systemu operacyjnego, konfiguracja i utrzymywanie środowisk developerskich;
  • Wdrażanie strategii bezpieczeństwa systemów i sieci,
  • Rozwiązywania problemów produkcyjnych na platformie mesos marathon;
  • Współpraca z programistami i testerami w procesie przygotowania oprogramowania.

Oczekiwania:

  • Wiedza z obszaru środowisk automatyzacji CI/CD w oparciu o paradygmat Build-Ship-Run;
  • Bardzo dobra znajomość Linuxa;
  • Ugruntowana wiedza z zakresu sieci LAN/WAN;
  • Zaawansowana wiedza z zakresu popularnych protokołów sieciowych: HTTP(s), DNS, SSH, TCP/IP;
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań chmurowych (Cloud planning);
  • Znajomość architektury SOA oraz zaawansowana wiedza z zakresu REST, SOAP, WebSockets;
  • Dobra znajomość dockera;
  • Znajomość VMWare VSphere/ESXi;
  • Znajomość Oracle, PL/SQL, Postgresql;
  • Bardzo dobra znajomość Jboss, NginX;
  • Dobra znajomość języków: shell, Python, Groovy, Perl.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej (raz w tygodniu);
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej instytucji finansowej;
  • Opieka medyczna i karta sportowa;
  • Pakiet szkoleń.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.