LeasingTeam Sp. z o.o.
IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DevOps Engineer

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005133
Rodzaj pracy: Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Udział w projekcie automatyzacji procesów związanych z zarządzaniem środowiskami testowymi i produkcyjnymi;
  • Rozwój frameworku zarządzania kodem, buildami i testami automatycznymi;
  • Konfigurowanie i administracja AS Weblogic i Tomcat;
  • zarządzanie cyklem wdrożeniowym na serwery produkcyjne i testowe;
  • Koordynowanie prac związanych z utrzymaniem środowisk;
  • Współpraca z Departamentem Systemów IT.

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze konfiguracji systemów;
  • Zaawansowana znajomość administracji co najmniej jednym serwerem aplikacyjnym: Tomcat / JBoss / WebLogic / WebSphere;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień administracji systemami Linux;
  • Podstawa znajomość administracji bazami danych Oracle;
  • Znajomość narzędzi automatyzacji tworzenia środowisk: Ansible, Docker;
  • Umiejętność pisania skryptów shelowych: bash, perl, phyton;
  • Znajomość narzędzi programistycznych, tj: Bamboo, Jenkins, GIT, JIRA, Maven, Gradle;
  • Kreatywność i zaangażowanie;
  • Nastawienie na cel i realizację zadań.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt (B2B);
  • Praca z najnowszymi technologiami z obszaru DevOps;
  • Bezpośredni wpływ na architekturę rozwiązania;
  • Możliwość obserwacji wpływu rezultatów własnych pomysłów oraz rozwiązań na działanie systemów w środowisku produkcyjnym już po kilku dniach;
  • Elastyczne godziny pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.