DevOps Engineer

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1096695

Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej się firmy o stabilnej pozycji na rynku- Pearson IOKI poszukujemy kandydata na stanowisko:

Location: Poznań

Job type: Contract B2B

Opis stanowiska:
  • Tworzenie i zarządzanie procesem wydawania aplikacji.
  • Wytwarzanie narzędzi automatyzacji do obsługi potrzeb deweloperskich i operacyjnych.
  • Definiowanie i zarządzanie stackiem technologicznym na infrastrukturze.
  • Obsługa różnych narzędzi deweloperskich.
  • Wsparcie w identyfikowaniu błędów w żywych systemach produkcyjnych.
  • Codzienna pomoc dla zespołów deweloperskich.

Wymagania:
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux (Linia RedHat preferowana).
  • Wiedza na temat budowania i paczkowania aplikacji.
  • Doświadczenie w językach skryptowych bash/ruby/python
  • Wiedza w zakresie systemów wersjonowania (Git preferowany)
  • Doświadczenie w zarządzaniu serwerami deweloperskimi i produkcyjnymi.
  • Praktyczne doświadczenie z systemami instalacji OS (Chef preferowany).
  • Doświadczenie z zakresu hostingu chmurowego (AWS, Azure, RightScale).
  • Podstawowa wiedza z zarządzania bazami danych.

Oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie.
  • Praca pełna wyzwań.
  • Pakiet benefitów: Medicover i Multisport.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Świetną atmosferę w firmie (piłkarzyki, x-box, owoce, soki i inne smakołyki)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland