DevOps Engineer

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, software house, który oferuje rozwiązania technologiczne dla klientów z branży Telco, Fintech, sieci hotelowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

DevOps EngineerMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • praca nad systemem z branży medycznej dla Klienta z zagranicy

Wymagania:

  • doświadczenie komercyjne na stanowisku DevOps
  • znajomość Kubernetes oraz Azure Kubernetes service
  • dobra znajomość narzędzi wspomagających (Docker, Docker-Compose)
  • bardzo dobra znajomość zarządzania systemów z rodziny Linux
  • praktyczne doświadczenie w Powershell, Bash lub Python

Oferujemy:

  • karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie,
  • biblioteka branżowa
  • lekcje angielskiego, szkolenia i konferencje
  • elastyczne godziny pracy, mozliwość częściowej pracy zdalnej
  • elastyczne warunki zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.