DevOps Engineer

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
DevOps EngineerMiejsce pracy: Kraków

Twoje Zadania

Jako DevOps Engineer będziesz odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie działań związanych z budowaniem i konfiguracją aplikacji chmurowych.  Rola wiąże się ze ścisłą współpracą z architektami i stakeholderami (aby lepiej zrozumieć wymagania).

Propozycja jest skierowana do osób, które mają za sobą min. 3 letnie doświadczenie w programowaniu i planują rozwinąć swoje kompetencje w kierunku DevOps.

Czego oczekujemy?

  • Znajomości metodyki CI/CD
  • Min. 3 letniego komercyjnego doświadczenia w programowaniu  (z wykorzystaniem Javy/ Node.js)
  • Znajomości min. dwóch języków skryptowych
  • Wcześniejszego doświadczenia pracy z narzędziami, takimi jak: Maven, Spring, Jenkins
  • Znajomości claudowego środowiska – AWS
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym
  • Znajomość metodyk zwinnych jest także dla nas bardzo istotna
  • Zaangażowania i współpracy zespołowej - to warunek konieczny

Co proponujemy?

  • Interesujący i perspektywiczny projekt
  • Swobodną współpracę: w oparciu zatrudnienie bezpośrednie (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne stawki – w zależności od doświadczenia – do 21 000 PLN brutto/mc
  • Roczny bonus w postaci premii
  • Kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny, w tym konsultacje medyczne świadczone w biurze, prywatne ubezpieczenie dla Ciebie oraz dla rodziny, wewnętrzne oraz zewnętrzne kursy, szkolenia, seminaria (kursy językowe, warsztaty akademii finansowej), zajęcia fitness, oraz joga - prowadzone w biurze
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdobywania doświadczenia w innym kraju w ramach jednego z międzynarodowych zleceń, które zwykle trwają od trzech miesięcy do trzech lat
  • Elastyczne godziny pracy, oraz możliwość pracy zdalnej
  • Bezpłatny parking
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.