Opis stanowiska pracy

Mint Software to zespół wybranych z dbałością 23 ekspertów: projektantów, architektów, analityków, project managerów oraz developerów, specjalizujących się w branży FIN-TECH.

Łączymy wiedzę i różnorodne doświadczenia w rozwoju oprogramowania, jak również w świadczeniu usług finansowych B2B, dzięki czemu tworzymy nowoczesne aplikacje fintechowe oraz e-commerce.
Od 2016 roku prowadzimy działalność rozwojową własnych technologii.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko DevOps Engineer.

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • administrowanie aplikacjami z wykorzystaniem technologii Docker swarm / Kubernetes,
  • zadania związane z automatyzacją, konteneryzacją,
  • konfiguracja i utrzymywanie środowisk deweloperskich i produkcyjnych,
  • analiza i usuwanie problemów w działaniu aplikacji oraz koordynacja zgłoszeń,
  • parametryzacja zleconych rozwiązań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz formę współpracy dopasowaną do Twoich potrzeb,
  • możliwość rozwoju z zakresu inżynierii oprogramowania i wiedzy domenowej w branży finansowej,
  • elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • nastawienie na jakość, automatyzację pracy i zgodność z wzorcami inżynierii oprogramowania,
  • pracę w organizacji zwinnej (Agile),
  • atrakcyjną ofertę wynajmu samochodu i bezpłatny parking,
  • dofinansowanie do karty sportowej oraz pyszną kawę, herbatę, słodycze, soki, owoce i inne,
  • spotkania i wyjazdy integracyjne.

Wymagania

Wymagana znajomość:

  • środowiska Linux, Windows,
  • systemów zarządzania oraz monitorowania aplikacji np. Zabbix, Graylog,
  • języków programowania (PHP7+, Python) oraz frameworka Symfony,
  • języków skryptowych (Bash),
  • baz danych: PostgreSQL, MongoDB,
  • systemu kolejek RabbitMQ,
  • technologii związanych z Continuous Integration i Continuous Deployment,
  • narzędzi Jenkins, Bamboo, Gitlab (przynajmniej jednego z nich),
  • narzędzi Ansible, Docker, Terraform,
  • języka angielskiego umożliwiającej swobodną pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną.

Ponadto przydadzą Ci się:

  • umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego formułowania wypowiedzi,
  • wysoka samodzielność, zorientowanie na cele i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy, szybkie przyswajanie wiedzy, umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą.

Mile widziane:

  • praktyczne doświadczenia z zakresu tworzenia systemów opartych o rozwiązania chmurowe (Google Cloud Platform),
  • znajomość narzędzi Grafana, Portus, Prometeus.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, którzy codziennie wprawiają w ruch us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP