Cyclad Sp. z o.o.

DevOps Engineer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Ubezpieczenia
  • Lokalizacja: Katowicde, Chorzowska
  • Obszar projektu: Administracja środowiskami i serwerami
  • Zespół: 5 osób z doświadczeniem na poziomie regular i senior oraz 2 juniorów
  • Metodologia: Agile
  • Chmura: Azure, AWS (wykorzystywane jako platformy aplikacji)
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Praca zdalna: dwa razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki angielski: B2

Opis stanowiska:

  • Obsługa procesu tworzenia i wydawania aplikacji / systemu
  • Administracja narzędziami kontroli źródła i repozytoriami
  • Obsługa procedur ALM / CM
  • Automatyzacja i ciągła integracja
  • Administracja multidyscyplinarnymi środowiskami deweloperskimi / testowymi / produkcyjnymi
  • Administracja serwerami w systemach Unix, Linux i Windows
  • Administracja serwerami aplikacji i bazami danych
  • Utrzymanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu konfiguracją DevOps
  • Wyższe wykształcenie z zakresu informatyki, inżynierii oprogramowania lub pokrewne
  • Znajomość systemów Unix / Linux
  • Dobra znajomość Oracle lub DB2 lub MSSQL oraz języka SQL
  • Znajomość przynajmniej jednego z serwerów aplikacji: WebLogic / WebSphere / JBoss
  • Znajomość systemów kontroli źródła / wersji
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość środowisk chmurowych oraz konteneryzacji
  • Znajomość Javy lub Pythona
  • Znajomość Maven / Ant
  • Doświadczenie jako administrator DBA lub Sys Admin

Oferujemy:

  • Możliwość projektowania i opracowywania złożonych rozwiązań integracyjnych
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Elastyczne godziny pracy
  • Partnerskie podejście i komunikacja z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i pomysłów na plany rozwoju pracowników
  • Możliwość uczenia się od globalnych ekspertów branżowych
  • Stabilne projekty i zróżnicowane środowisko pracy
  • Cykliczne imprezy i konkursy dla pracowników (biegi biznesowe, paintball itp.)
  • Prywatna opieka medyczna i karta Multisport
  • Atrakcyjny program poleceń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.