Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Administracja, koordynacja i automatyzacja systemów i aplikacji w zakresie technologii Windows
  • Ciągłe doskonalenie wewnętrznych procesów dla utrzymania infrastruktury systemów Windows/Linux oraz dostosowanie ich do obowiązujących standardów
  • Aktywna praca nad rozwojem i wprowadzaniem dobrych praktyk w utrzymaniu zgodności ze standardami platformy Windows/Linux
  • Udział w międzynarodowych projektach w ramach grupy ING

Wymagania:

  • Znajomość platformy Windows w zakresie systemów operacyjnych
  • Umiejętność tworzenia skryptów
  • Dobra znajomość angielskiego (w mowie i piśmie) umożliwiająca swobodną komunikację
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość Power Shell
  • Umiejętności programistyczne
  • Znajomość technologii Linux

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych).

Prezentacja firmy

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości