Cyclad Sp. z o.o.

DevOps Engineer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: E-commerce
  • Siedziba firmy: Gliwice
  • Obszar projektu: Wdrażanie i utrzymywanie aplikacji
  • Zespół: 4 inżynierów
  • Metodyka: Agile
  • Chmura: GCP, AWS, Azure
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00
  • Praca zdalna: dwa/trzy razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2
  • Tech stack: Docker, Kubernetes, Helm, Terraform, chmury publiczne, CI/CD (głównie GitLab i Jenkins), Python, bash, SQL i NoSQL bazy danych
  • Wynagrodzenie: do 18k brutto na umowę o pracę

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie i utrzymanie aplikacji, w tym warstwy OS
  • Konfiguracja procesu CI/CD
  • Przygotowanie infrastruktury w chmurze
  • Konsultacje oraz wsparcie przy projektowaniu architektury systemów dla klientów
  • Praca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Ponad 2-letnie doświadczenia w obszarze DevOps/SysOps/SRE
  • Swoboda pracy z platformą Docker i Kubernetes
  • Dobra znajomość Jenkins i GitLab
  • Wiedza z zakresu administracji serwerami aplikacyjnymi
  • Doświadczenie w administrowaniu bazami danych (w tym klastry)
  • Praktyczna znajomość jednego lub kilku dostawców usług chmurowych
  • Znajomość języków skryptowych: Python, bash
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji i monitorowania (Terraform, Ansible, Prometheus or ELK) będzie atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę nad najnowocześniejszymi technologiami i dynamicznie rozwijającymi się projektami e-commerce
  • Prywatną opiekę zdrowotną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie
  • Kurs języka angielskiego
  • Możliwości rozwoju zawodowego: szkolenia, certyfikaty, uczestnictwo w konferencjach
  • Dostęp do firmowej biblioteki
  • Regularne imprezy integracyjne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.