DevOps Engineer

Devire

Gdansk, pomorskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Gdansk

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy DevOps Engineera, który dołączy do wybranego projektu z branży medycznej/telco/Continuous Integration.

Opis stanowiska:

  • projektowanie i wdrażanie zmian w istniejącej infrastrukturze
  • utrzymanie infrastruktury opartej na microservisach
  • współpraca z Product Management w celu rozwoju produktu
  • współpraca z developmentem w zakresie automatyzacji

Wymagania:

  • 3+ lat doświadczenia w pracy z metodologią DevOps
  • Praktyczne doświadczenie z następującymi (kilkoma, nie wszystkimi) technologiami: Google Cloud  Platform (GCP) lub AWS, Terraform, Docker, Kubernetes, Helm Charts, monitoring and  alerting (obecny stack: Prometheus, Grafana, StackDriver, PagerDuty, ale możesz to zmienić) , CloudSQL, PostGresSQL, Keycloak, CircleCI (lub inne CI server), Nexus

Oferujemy:

  • Opcja na udziały
  • Tokens - blockchain and cryptocurrency
  • Płatne urlopy przy kontrakcie B2B
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Nowoczesne technologie
  • Zgrany team ekspertów w swojej dziedzinie.
Devire Devire Devire Devire