DevOps Engineer (regular/senior)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz klient - nowoczesna firma technologiczna, specjalizująca się w tworzeniu najwyższej klasy rozwiązań i produktów ecommerce dla globalnych firm B2B i B2C, poszukuje aktualnie osoby na stanowisko DevOps Engineer.  Każdego dnia dostarczają najlepsze rozwiązania, specjalizując się w wyrafinowanych projektach integracyjnych w świecie handlu detalicznego. Tworzą zarówno własne rozwiązania jak i open source.

  • Wrocław/100 % Zdalnie/Hybrydowo

 Główne zadania na stanowisku:

  • Projektowanie i wdrażanie infrastruktury chmurowej
  • Tworzenie skalowalnych rozwiązań
  • Ścisła współpraca z programistami i sysops-ami w celu wsparcia konfiguracji infrastruktury i uruchamiania usług
  • Wspieranie ciągłego doskonalenia poprzez badanie alternatyw, technologii oraz tworzenie, utrzymywanie i ulepszanie procesów CI/CD

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pracę w 100% zdalną/hybrydową/coworking
  • Ubezpieczenie na Życie, Ubezpieczenie Zdrowotne
  • Lekcje języka angielskiego
  • Pakiet relokacyjny

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie jako DevOps
  • Bardzo dobra znajomość chmury AWS lub Azure/GCP (preferowany AWS)
  • Bardzo dobra znajomość Kubernetes, Docker
  • Znajomość: Terraform, AWS Cloud​Formation, Serverless framework, Ansible
  • Znajomość Linux
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)

Mile widziane:

  • Znajomość języka programowania (JavaScript, PHP, itp.)
  • Znajomość najlepszych praktyk i operacji IT w środowiskach wysokiej dostępności
  • Doświadczenie we wdrażaniu procesów CI/CD
  • Doświadczenie w monitorowaniu aplikacji i infrastruktury
  • Doświadczenie z relacyjnymi i nierelacyjnymi bazami danych, aplikacjami internetowymi i bezpieczeństwem w chmurze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media