DevOps Engineer (praca zdalna)

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Oferta dotyczy pracy w międzynarodowej firmie, która dostarcza rozwiązania IT z dziedziny telekomunikacji oraz bezpieczeństwa publicznego. Ich produkty są używane przez różnych klientów komercyjnych na całym świecie (produkcja, transport i logistyka, opieka zdrowotna, handel detaliczny, energia i rozrywka).

Do najnowszych projektów dotyczących rozwoju konsoli wywiadowczej pomagającej społecznościom i służbom ratowniczym w ich codziennej pracy poszukujemy inżynierów z pasją, którzy pomogą  wprowadzić najnowszą technologię do świata bezpieczeństwa publicznego.

Opis stanowiska:

Poszukujemy samodzielnego inżyniera DevOps odpowiedzialnego za tworzenie i utrzymywanie potoków usługi Azure DevOps i środowiska ciągłej integracji/ciągłego wdrażania dla projektów.

Technologie wykorzystywane w projektach to:
Azure Cloud, Kubernetes/Docker, .net 6.0, Cosmos db, Angular 8+

Firma oferuje:

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie na życie, karta MultiSport
  • Ulga podatkowa IP - 80%
  • PPE (Pracowniczy Plan Emerytalny) - 3,5%
  • Pracowniczy Plan Zakupu Akcji (ESPP)
  • Roczny wzrost wynagrodzenia, Roczna premia (w zależności od wyników firmy)
  • Możliwość pracy całkowicie zdalnej, elastyczne godziny pracy
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki na miejscu)
  • Szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej
  • Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu
  • Wsparcie relokacji
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Świetna atmosfera w zespole (małe zespoły scrumowe)

Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim.

Podstawowe wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia jako DevOps
  • Doświadczenie w tworzeniu potoków ciągłej integracji/ciągłego wdrażania dla systemów
  • Doświadczenie i wiedza specjalistyczna w zakresie skryptowych języków programowania (w szczególności PowerShell)
  • Znajomość struktur danych i algorytmów
  • Środowisko z usługą Azure DevOps
  • Doświadczenie z kontenerami platformy Docker systemu Linux
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na sprawną komunikację.
  • Tytuł licencjata z informatyki, inżynierii komputerowej lub pokrewnej dyscypliny technicznej

Mile widziane:

  • Podstawowa umiejętność Pythona lub C#
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media